Casanova saladus

Ajast aega on Casanova saatus tekitanud inimkonnas ihalust ilu järele.Tunne,ihalus ja energia on see, mis jahi käima panevad. Rännates mööda universumi salajasi armuradasid kohtad oma
unistusi just siin.See ei ole uni... see saab tõeks!

Casanova klubi on kõikide mesimagusate viljade kelder ja meie puuvilja valik on lai. Siinpool kardinaid on kõik meeltele lubatud ja realiseeruvad ka Sinu ihaldusväärseimad fantaasiad.

Casanova-see on võlusõna Sinu Tallinna ööelus. Eksklusiivne, luksluslik, turvaline- see on meie klubi ja Sina oled siin tõeline Casanova!

Meie maitsvad ja kaunid viljad muudavad Sinu öö kordumatuks maitseelamuseks!

Tähelepanu,energia,rõõmsameelsus,armastus-need ongi tunded,mida just Casanova jahtiski.

Meie patud

Meie patud

Topless tantsijad,postitants,sületants, privaattants, poissmeeste peod, showtants,burlesque show,erootiline lavashow poissmehele, vip ruum eraldi lavaga 15 inimesele.

Baaris teenindavad Teid Tallinna kaunimad ja proffessionaalsemad baaridaamid, kes valmistavad Teile imehäid kokteile ja pakuvad etiketile vastavat superteenindust!

Teie heaolu ja turvalisuse eest hoolitsevad meie klubi asjalikud administraatorid ning turvafirma.

Joogivalik baaris on väga mitmekülgne ja joogikaart on koostatud spetsiaalselt maailma parimate brändide seast! Eksklusiivseid jooke leiab ka väga nõudlik klient. Valikus on 12 erinevat šampust, ei puudu ka maailma parimaid šampuseid - Armand De Brignac!

Oleme oma ideede ja kogemustega abiks Teile sünnipäevade, erapidude, poissmeeste õhtute, erishowde jms programmide koostamisel ja korraldamisel klubis kui ka väljaspool!

Loomulikult saab broneerida terve Casanova Clubi ka vingete ürituste jaoks!

Tahvel

Tahvel

Casanova klubi on avatud 5 ööd nädalas-pühapäeval ja esmaspäeval puhkame. Iga päev pakub silmailu 5 kuni 8 kaunist toplesstantsijat.

Klubi uksel silmate ja tervitab Teid alati meie administraator,kes Teid lauda juhatab! Lauas teenindavad kaunid ja väga viisakad ettekandjad!

Sissepääs klubisse on tasuline.

Klubi peasaalis 1.korrusel on lahedaks olemiseks iste kohti 25-le inimesele.

Klubis on eraldi luksuslik VIP ruum 15-le inimesele, kus saab nautida eksklusiivseid jooke ja privaatseid pidusid oma seltskonnaga. Selle kasutamine ja rent on kokkuleppel.

Samuti organiseerime kokkuleppel Teie seltskonna mugava kohaletoimetamise klubisse Teie soovitud transpordiga.

Casanova klubi aksepteerib kõiki peamisi krediitkaarte .

Kirjatuvi

Kirjatuvi

AVATUD
T,K,N,R,L 22.00-05.00

Suur-Karja 13, Tallinn, Eesti

+372 6 314 900 (10.00-13.00 ja 21.00-00.00 )
info[at]casanovaclub[dot]ee

Klubi jätab endale õiguse teha muutusi lahtiolekuaegades.

Võlukarp

Võlukarp

Kuna Casanova klubi asub linna peamisel peotänaval ning külastajaid käib meil palju,ootame atraktiivseid ja julgeid neidusid klubisse tantsima. Kandideerimisel lisa kindlasti täispikkuses foto endast,lühike enesetutvustus, kontaktandmed klubi e-mailile: info[at]casanovaclub[dot]ee
Info tel +372 5055528

Ära unusta,et elus on oluline teha seda, mis sulle meeldib. Ära vali tööd selle järgi, kas see sind rikkaks teeb. Tegevus, mis kuulub sinu missiooni ning mida sa armastad, teeb sind õnnelikuks ja toidab alati ära:)

Algajatele toimuvad postitantsu treeningud meie toreda eratreeneri käe all. Aitame ka esinemiskostüümide ja tantsukingade muretsemisel.Kuna paljud meie klientidest on välismaalased, eeldame Sinult inglise keele oskust suhtlustasandil. Alati on kasuks ka teiste võõrkeelte valdamine.

Aastaringselt pakume tööd ka flaierijagajatele! Küsi lisa kirjutades e-mailile info[at]casanovaclub[dot]ee

Info tel. +372 5055528